Wpisy oznaczone tagiem ‘ściana’


Obraz jako sztuka w naszym pokoju. Bardzo często jest tak, że pokoje dzienne, czyli tak zwane salony są jednymi z większych pomieszczeń w naszych domach, a co z tym idzie będziemy w takim pokoju posiadali dużą powierzchnie na ścianach do zapełnienia. Bardzo często ludziom brakuje pomysłu na to jak można by było zapełnić przestrzeń na ścianach, a niekiedy wygląda to bardzo dziwnie, jak mamy w pokoju bardzo ładne meble i zestaw wypoczynkowy, a na ścianach są pustki i nie zajęte duże połacie miejsca. Wystarczy w takim momencie ruszyć trochę wyobraźnią i spróbować wykombinować coś samemu. Bardzo często w takich sytuacjach w domach na ścianach znajduje się wiele obrazów. Jest to nie tylko forma zapełniania ścian, ale również świadczy o tym, że ludzie potrafią się trochę rozeznać w sztuce, która oczywiście jest jednym z najlepszych pomysłów na zapełnienie naszych pustych ścian. Oczywiście obraz t tylko przykład, ale możemy również spróbować z kwiatami, które również potrafią bardzo wdzięcznie przyozdobić nasz salon.

Tagi: , , , ,Kolory Mieszkanie pomalowane całe na biało już dawno wyszło z mody. Kolor biały pozostawiamy raczej do przedpokoju lub całkowicie go wyrzucamy z naszego mieszkania. Teraz mieszkanie powinno być jak tęcza, każde pomieszczenie w innym kolorze i inaczej urządzone. Pamiętaj jednak, że kolory maja ogromny wpływ na nasze życie. Ale jednak pozwól sobie na szaleństwo, lecz poproś kogoś o pomoc przy wyborze. Kolory dodadzą twojemu życiu energii i blasku. Kolory mogą mieć na twoje życie naprawdę ogromny wpływ tak duży, że ciężko jest nam to sobie wyobrazić. Najczęściej odczuwamy to dopiero po złym wyborze kolorów. Na pewno odradzam malowania na czerwony kolor sypialni. Przez to nigdy się nie wyśpisz, będziesz ciągle pełna energii i pobudzona nawet jak już twój organizm będzie wołał o sen. Pokój dziecięcy może być kolorowy, dziecko lubi zasypiać wśród barw i nie ma z tym raczej żądnego problemu. Jednak dorośli odczuwają bardzo wpływ kolorów które stymulują nasz mózg. Właśnie przez to nie raz jesteśmy zmęczeni nie wiadomo dlaczego lub ospali.

Tagi: , , , , , ,Ściana Panele drewnopodobne kładzie się nie tylko na podłodze ale również mogą być kładzione na ściany. Jest to doskonały sposób na ściany jeśli znudzi się malowanie lub tapetowanie. Panele są lekkie i łatwe w montażu. Praktycznie każdy domowy majsterkowicz który ma podstawowe pojecie o pracy w domu, da sobie radę. Panele drewnopochodne wykonane sa z płyty MDF pokrytej jednostronnie folia dekoracyjną. Uzupełnieniem paneli są listwy wykończeniowe z profilowanej płyty MDF oklejone a samą folią ozdobną co panele. Tego typu panele nadają się jedynie do pomieszczeń w których nie ma pary wodnej i wilgoci. Do takich pomieszczeń można zastosować panele z tworzyw sztucznych. Zewnętrzne powierzchnie tych paneli pokrywają trwale zgrzane z tworzywem dekoracyjne folie. Panele z PCV są wodoodporne. Nadają się do aranżacji kuchni oraz łazienek. Można je myc i nie niszczą się pod wpływem częstego mycia. Tworzywo z którego są wykonane tego typu panele jest bezpieczne w użytkowaniu wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.

Tagi: , , , , ,