Wpisy oznaczone tagiem ‘mieszkanko’


Urządź nowe mieszkanie Pierwszy raz wchodzisz do pomieszczenia i jest ono całkowicie puste, nie ma w nim nic tylko gołe białe ściany. Masz całe mieszkanie jak czystą kartkę możesz z nim zrobić co tylko zechcesz, narysować na nim swoje życie, rodzinę. Nie jest to trudne, by twoje mieszkanie wyrażało twoją osobowość i upodobania, wszystko to na co czekasz i co już masz. Na pewno nie rezygnuj ze swoich ulubionych dekoracji mogą być one bardzo ciekawym elementem w twoim nowym mieszkaniu. Na pewno przed pierwszymi zakupami obmyśl jakie ma być, określ kolory poszczególnych pomieszczeń oraz kolory zasłon. Najpierw zajmij się malowaniem dopiero później dokup do tego meble. Meble powinny być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne lecz nie wyklucza to także i ich urody i ceny. Aby mieć dobre meble nie musisz na nie wydawać fortuny. Wystarczy, że się zorientujesz w opiniach sklepów oraz w ich cenach, dzięki temu będziesz wiedzieć gdzie czego możesz się spodziewać i pomoże ci to w wyborze sklepu. W sklepie na pewno sprzedawca pomoże wybrać ci najlepsze meble.

Tagi: , , , ,Urządź swoje mieszkanie Jeżeli jesteś świeżo po zakupie mieszkania czas na to by je urządzić, zapewne już nie możesz się doczekać widoku swojego własnego mieszkania urządzonego tak jak tylko o tym marzysz. Jednak marzenia to nie wszystko gdyż trudniej zazwyczaj z ich realizacją. Przed przystąpieniem do działania wybierz meble które najbardziej będą ci odpowiadały i znajdź ich cennik w różnych sklepach. Masz dzięki temu porównać ich ceny. Kusi by wybrać tę najniższą. Lecz nie zawsze taki sklep jest wiarygodny i ma odpowiednie produkty. Zorientuj się czy jest ten sklep polecany przez klientów i jeżeli już wiesz decyduj się na kupno. Po kupnie mebli podaj sprzedawcy przy spisywaniu karty gwarancyjnej swój dokładny adres oraz dane by mogli dowieść ci meble do domu. Jeżeli będziesz potrzebować pomocy przy wniesieniu to być może panowie którzy przywieźli pomogą ci w tym lecz wypadałoby dać im wtedy coś za to. Jak widać urządzanie mieszkania nie jest tanie i bardzo często spędza nam sen z powiek. Dlatego przed zakupem dokładnie rozważ każde za i przeciw by jego nie żałować.

Tagi: , , , , ,Kawalerka Kawalerkami nazywamy małe mieszkania jedno pokojowe które najczęściej służą osobom mieszkającym samotnie, nie jest im potrzebne większe mieszkanie gdyż nie maja lokatorów a mniejsze mieszkanie oznacza niższe koszta. Kawalerki są bardzo popularne wśród studentów. Nie jest im potrzebne duże mieszkanie chyba że zamierzają mieszkać w kilka osób a kawalerka jest idealna dla jednego góra dwóch domowników. Takie mieszkanie nie wymaga wielu mebli ze względu na jego metraż, wystarczającym wyposażeniem jest to co w kuchni i jedno góra dwa łóżka. Oczywiście także szafa lecz nowoczesne mieszkania są budowane s ten sposób, że szafa jest od razu wbudowana we wnękę w przedpokoju. Kawalerki jak i inne mieszkania w dalej oddalonych od centrum miasta okolicach są tańsze, na cenę ma również wpływ nowość budynku i wyposażenie mieszkania. Wiadome jest to, że mieszkania z wyposażeniem są droższe niż te puste do wyposażenia. Warto zastanowić się na kawalerka jeżeli zamierza się mieszkać samotnie bez innych lokatorów.

Tagi: , , ,